Menu
Sepetim

Hakkımızda

Minty Butik 10 yılı aşkın süredir hizmet veren bir girişimdir. 1 yerel mağaza 1 internet mağazasıyla kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana taşıyarak; sizlere en iyi müşteri deneyimini yaşatmak adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çok Ürün değil, Tarz Ürün: Minty Butik sizi yüzlerce seçenek arasında yormaz. Sezonun en trend rünlerini belirler, üretim ve tedarik ortaklarıylabirlikte hareket ederek sizlere sunar. Minty Butik’ten alışveriş yaparken tercih yapmakta zorlanmaz, ihtiyacınız olan ürünün en özelini karşınızda bulursunuz.

Makul Fiyat Politikası: Minty Butik geniş üretim ve tedarik ağı sayesinde, kalitesinden asla ödün vermeyeceği ürünleri, en makul fiyat avantajıyla satın almanızı sağlar. Ödediğiniz fiyat aldığınız ürünün tam karşılığıdır. Binlerce memnun müşteri bunun en önemli teminatıdır.

Kalite ve Gerçeklik Garantisi: Satılan ürünlerin gerçekliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Minty Butik tarafından garanti altına alınır.

En iyi Müşteri Deneyimi: En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Minty Butik, hafta için 10.00-20.00 saatleri arasında müşteri hizmetleri birimi ile, günün her saati Facebook ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. @mintybutik

Mutlu Müşteri: En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan ''Minty Butik'', kurulduğu ilk günden itibaren %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Güvenli, kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmeti ile kadın giyim konusunda sektörde önde gelen özel bir butik hizmetidir.